Optik Mağazaları için Çözüm Dijital Sekreter
Temmuz 14, 2022

Beslenme ve diyetetik, besin öğelerinin vücuttaki metabolik ve fizyolojik rolleri, besinlerin nasıl tüketilmesi gerektiği ve doğru seçimlerle sağlığın maksimum düzeye getirilmesiyle ilgilenen bir bilim dalıdır. Besin tercihlerini ve alımlarını içeren diyet programlarının sağlık veya hastalık durumuna göre hazırlanması, uygulanması, raporlanması üzerine çalışmalar yapmaktadır. 

Beslenme ve diyetetik, besin ve beslenme bilgisini geliştirmek, sağlığı korumak ve besinlerden dolayı oluşabilecek hastalıkları önlemek veya en aza indirmek için uygulanır. Beslenme, besin öğelerinin vücuttaki rolleriyle, diyetetik ise beslenme ile ilgili hastalıkların tedavileri ve hastalık komplikasyonlarının önlenmesiyle ilgilenmektedir. Tüm bunlar beslenme ve diyetetik uzmanlarının kendilerini yoğun bir tempo içerisinde  bulmalarına sebep olmaktadır. Bu yoğunluk içerisinde bir de çağrı trafiğini yönetmek işin uğraş ve zorluğunu fazlasıyla artırmaktadır. Bu sürecin sorunsuz ve düşük maliyetle idaresinin sağlanmasında Dijital Sekreterlerin rolü çok büyüktür. Dijital Sekreter çalan telefonlarınızı sanki sizin ofisinizdeymiş gibi yanıtlar, sizi ve işlerinizi yakından takip etmesi sayesinde de karşı tarafın soru ve sorunlarıyla ilgilenerek profesyonel bir iletişim gerçekleştirir. Ayrıca sizin talebinizle randevu planınıza erişerek randevu düzenlemesi yapabilir, gelen çağrı ve randevuları kayıt altına alarak tüm kayıtlar hakkında size bilgi aktarımında bulunabilir. Üstelik dilerseniz bu hizmeti 7/24 sunarak her an ulaşılabilir olmanızı sağlayabilir. Böylelikle gelen aramalar cevapsız kalmadan profesyonel bir şekilde karşılandığı için hem çağrı trafiği sorunsuz yönetilmiş hem de müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmuş olur.

Siz de çalışma ve gelişme yolunda zamanınızı harcayacak telefon görüşmelerini sizin yerinize yapacak biriyle çalışmak ve bu ihtiyacınızı ofisinizde bulunan sekreterin aksine olabilecek en az maliyetle karşılamak istiyorsanız Dijital Sekreter desteği alabilirsiniz. İş yükünüzü hafifletmek, bu hizmet ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.