Muhasebeciler Neden Dijital Sekreter’i Tercih Etmeli?
Aralık 14, 2021
Makyaj Artistleri Neden Dijital Sekreter’i Tercih Etmeli?
Aralık 21, 2021

Dijital Sekreter - OK AJANS

Günümüz, teknolojisinin yarışmış olduğu ve bu teknolojileri test edebilecek uzmanların olmasını gerektirecek çalışma modelleri bir hayli artmaya başladı. Bu teknolojileri test eden, bilgisayar sistemlerinde tecrübeli birileri kısaca bilgisayar mühendisleri kendi alanlarında hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Onlar için işler bitmez ve tek bir işe sabit kalmamış olacaklardır. Bu telefonlarını cevaplama söz konusu olduğunda meşguliyet sebebiyle telefonlarına yanıt verilmemektedir. Meşgul olan bir ortamda telefonları cevaplayacak kişiler alınabilir lakin bu extra bir masraf demek olacaktır. Bu tarz durumlarda dijital sekreter tam sizin için bir uygulama olmuş olacaktır. 

Tüm bu çağrıların, aramaların uzak sekreterlerimiz tarafından yönetilmesi ve sanki ofisinizdeymiş gibi benzer şekilde aramaların yönlendirilmesinde sizler de dijital ortamda çağrılarınızı karşılayan sekreterlerimizle çağrılarınızın yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Hem şirketlerin prestiji hem de satın alan memnuniyeti bakımından artıracak bu hizmet ile beraber maliyetler de oldukça azalmaktadır. Çünkü Dijital Sekreter’in gerçek bir sekretere nazaran maliyeti bir hayli düşüktür.

Dijital sekreteriniz, vermiş olduğunuz hizmetleri bilir. Düzgün konuşma dili ve kurduğu diyalog ile birlikte markanızın veya isminizin prestijini yükseltir.Telefonlarınızın çaldığı zamanlarda, dijital sekreteriniz karşılar ve ustalaşmış bir şekilde iletişimi sağlar. Gelen talepleri not eder ve sizleri gelen talepler mevzusunda bilgilendirir. Rapor halinde sizlere sunar. Siz meşgul olduğunuzda, bir toplantıda veya görüşme haricinde olduğunuz zamanlarda satın alan yönetimini sağlar. Markanıza prestij kazandırabilmeyi, maliyetlerinizi düşürebilmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmanız için yararlanılabilecek en iyi çağrı yönetimi hizmeti olan Dijital Sekreter’den faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.