Dijital Sekreter Hizmeti Nedir ?
Aralık 5, 2019
Dijital Sekretere Sıkça Sorulan Sorular
Aralık 9, 2019

Dijital Sekreter Hizmetinin Faydaları Nelerdir ?

İşletmenizde Sekreter bulundurmak bir çok açıdan oldukça maliyetlidir.

Orta ölçekli bir kobi’ nin günlük Çağrı adeti 5 ila 10 aralığında değişkenlik gösterir. Yapılan çalışmalarda her çağrı için sekreterinizin ayıracağı yaklaşık süre 30 sn ila 2 dakika arasındadır .

Kolay bir matematiksel hesaplama yapılacak olursa , Günde 20 çağrı geldiğini zannedelim, ve sekreteriniz her çağrı için maximum zaman olan 2 dakika görüşmesi halinde

20 Çağrı x 2dakika görüşme = 40 dakika

Toplamda 40 dakika performans sağlamış olacak ve mesai saati olan 8 saatin sadece 40 dakikasında işletmeniz için kullanacaktır.

40 dakikalık performansın işletmeciye değeri ise Maaş+ Yol + Yemek +SGK + Ofis içi Giderler ( Isıtma, Soğutma, Elektrik, İnternet Kullanımı v.s) hesaplandığında değeri sadece 40 dakikalık bir performans için oldukça yüksek sayılara ulaşmaktadır. Bu noktada Dijital Sekreter işletmenizin hak ettiği profesyonel çağrı karşılama hizmetini uzaktan sağlayarak, sekreterya değerlerinizi en aza indirecektir. Ayrıca işletmenizde düzenlenecek olan Hizmet değeri faturaları ile sekretarya için tüketilen değerlerinizi vergi avantajını kullanarak vergilerinizden düşürebileceksiniz. Tam bu avantajların yanı sıra Ofise bağımlılığınız tam anlamıyla ortadan kalkacaktır.

Eğer ofisiniz yoksa ve hizmetimizi kullanırsanız :Sekreteriniz  hemen hazır. Sözleşmenizden sonra Dijital Sekreter hizmetinizi hemen kullanabilirsiniz. Personel gideri yok.
Sekreter, büro ve temizlik görevlisi için ek giderleriniz olmayacak.
Büro’ya yatırım yok .Dijital sekreter hizmetini kullanmak için bir yatırım yapmanıza gerek yok.
Genel gider yok (elektrik ısıtma soğutma,güvenlik,otopark,çöp vergisi vb) unutun.Sözleşme süresi esnek.  Uzun yarıyıl sözleşme zorunluluğu olmadan  çalışabilme.Tadilat veya dekorasyon gideri yok.Zamandan tasarruf edersiniz.Bir adreste çalışmak zorunda kalmazsınız.