Tedarikçiler İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Haziran 2, 2021
Dijitalleşmede Dijital Sekreterin Yeri
Haziran 14, 2021

Kurulan internet siteleri için bir alan ayırtan ve veritabanları dahil bir şekilde domain hizmeti sunan işletmeler için gelen taleplerin ve aramaların ne kadar fazla olduğunu biliyoruz. Sıklaşan ve artık kontrol edilmekte zorlanan bu arama trafiğini yönetmek uzman kadro ile artık Dijital Sekreter ile buluşuyor.
Profesyonel bir kadro ile Dijital Sekreter Hizmeti Sağlıyoruz…
Dijital Sekreter hizmetini sunarken açan eksper kadromuz ile telefon trafiğinizin yükünü birazda olsa hafifletmek istiyoruz. Sizi arayan kişiler Dijital Sekreter ile karşılaşıyor ve soruların sorulara ve istenilen bilgilere yanıt sağlıyor, sizlerin ardından dinlemesi açısından kayıt alıyor, istediğiniz şekilde cep telefonunuza yönlendirme yapıyoruz. Arzu ederseniz size ait tek sabit numara tahsis ediyoruz, sizleri hiç yormadan merkezimiz size ait olan bir santral kuruyoruz.
Peki, Düzenek Nasıl İşlemekte?
İlk başta gelen aramalarda size uygun hazırladığımız ücretsiz karşılama anonsu ile müşterileriniz karşılanır, sonrasında size tahsis ettiğimiz profesyonel ekibimizin müşteri temsilcisi ‘A Firması sizlere nasıl yardımcı olabilirim?’ karşılaması ile arayan kişiye sunum yapıyor. Sizi arayan insanlar bilgilerini sisteme not alarak meydana getiriyor ve arandığınızı sisteme kayıt ediyor. Arayan kişi veya insanları sistemde beklemeye aldıktan sonra, aranılan kişi veya insanları cep telefonlarından arıyor, istek doğrultusunda cep telefonlarına bağlıyoruz. Arayan insanların bilgilerini sisteme kayıt ettiğimizden dolayı, hızlı bir şeklinde sizlere e-posta gönderiyoruz. İsterseniz e-posta üstünden isterseniz de sisteme sizlere tanımlamış olduğunuz kullanıcıları ismi ve şifre ile giriş yaparak verilere erişim sağlayabiliyorsunuz. Düzenek üzerindeki size ilişkin bütün arşivlere de buradan ulaşabilmenizi mümkün hale getiriyoruz.
Dijital sekreter hizmeti, sizlerin gerçek sekreter masraflarından kurtulmanıza ve gerçek sekreter gibi işlemlerinizi yapmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir çözümdür. Dijital Sekreter hizmetinizi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebiliriz.
Müşterilerinizin bilgilerini arama sırasında not ediyor, ön anlaşma eşliğinde taleplerini, isteklerini ya da şikâyetlerini sisteme not alıyor, sizlere bilgi içinde ise SMS ya da E-Posta gönderiyoruz.