Sürücü Kursları İçin Dijital Sekreter Hizmetİ
Nisan 14, 2021
Halk Eğitim Merkezleri İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 21, 2021

Dijital Sekreter - OK AJANS

Okul müfredatına uygun olarak öğrencilere okul sonrasında ek olarak eğitim veren bir kurum olan etüt merkezleri öğrencileri okul sonrasında da ders tekrarı pekiştirilmesi vb. açıdan öğrencileri hazırlamaktadır. Mevcut dersler, bilgi almak için telefonları oldukça fazla çalan etüt merkezlerinin bu anlamda telefon trafiği yönetimine ihtiyaç duyduğunu söylemek yanlış olmaz.
Dijital Sekreter hizmeti, bu anlamda etüt merkezlerinin yardımına koşmaktadır. Veliler, çocukları için bu merkezlerden arayarak bilgi isteyebilirler. Böyle bir durum karşısında ise iletişim konusunda sıklıkla görülen problemler olabilir. Etütler olarak iyi bir eğitim verdiğiniz gibi iyi bir ön kabul sisteminizin olması daha fazla öğrenciye eğitim vermek açısından en iyi yol olarak kabul edilecektir. Dijital Sekreter hizmeti, bu bağlamda kurumunuza yönelik gelen çağrıları karşılamaktadır. Karşılanan çağrılar sonucunda, önemli olan verim ve müşteri memnuniyettir. Müşterilerinizden memnuniyet alabilmek demek, hem sizin kurumunuz hem de sizleri temsil ettiğimiz için markamız için önemlidir.
Dijital Sekreter hizmeti sizin istediğiniz saat dilimi içerisinde telefonlarınızı yanıtlayarak çağrılarınızı profesyonel bir şekilde karşılar. Sizin ilettiğiniz bilgiler çerçevesinde telefonlarınızı karşılayarak gerekli bilgi aktarımı yapar.
Dijital Sekreter hizmeti, profesyonel bir ekip ile çalışması sebebiyle sizi arayan insanlar profesyonel bir çağrı merkezi temsilcisi ile karşılaşır ve görüşür. Dijital Sekreter, müşterilerinize ne olursa olsun hoşgörü ve saygı çerçevesinde yaklaşmaktadır. Siz de Dijital Sekreter hizmetinden faydalanmak ve gerekli bilgiyi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.