Dijital Sekreter Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Aralık 9, 2020
Santral Seslendirme nedir, nasıl yapılır?
Aralık 11, 2020

Dijital sekreter Ok Ajans

Yeni  iş kuruyorsanız, işinizi farklı illerde büyütmek istiyorsanız, ev büro ya da cafe ortamında çalışmaktan bıktıysanız, gayret gösteren sayınız azsa dijital bürolar tam size göre.

Dijital Ofis?

Dijital bürolar büyük şehirlerin saygın semtlerinde bulunan, size hazır  büro kısmı kiralayan şirketlerdir. Bu hazır büro sistemine gereksiniminiz kadar büro kısmı, sekreterlik hizmeti, telefon, elektrik, wifi gibi büro hizmetleri, çay kahve gibi ufak ikramlar dahil oluyor. Bu hizmetlerin hepsini birlikte paket olarak alabildiğiniz içinde büro kirası, personel aylığı, büro masrafı vs. gibi masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz. Dijital bürolar gereksinime göre tek kaç değişik görev veriyor:
Dijital Ofis: İşinizi elde etmek içinde şayet fiziksel olarak tek büroya gereksiniminiz yok ise sanal büro hizmeti tam size göre olabilir. Her ne kadar tek büroya gereksiniminiz olmasa da fatura kesebilmek içinde resmi tek adrese gereksiniminiz olacak ve evinizi büro adresiniz olarak göstermeniz de değişik sakıncalar doğuracaktır. Fakat sizin kaliteli  büro odanız yoktur.
Paylaşımlı Ofis: Tek büro ortamını sizin gibi farklı girişimcilerle ve iş sahipleri ile paylaştığınız çalışma alanıdır. Bu hizmeti aldığınız şirketlerin genellikle değişik lokasyonlarda ya da değişik illerde de hazır büro hizmetleri bulunduğu içinde değişik alanlarda çalışma imkanınız da olur. Ayrı olarak değişik girişimcilerle birlikte çalışmak size yeni ufuklar açabilir ve işinizle alakalı yeni irtibatlar da sağlayabilir.
Hazır Ofis: İhtiyaç duyduğunuz metrekarede, büro mobilyaları ile dekore edilmiş, size kaliteli çalışma alanlarıdır. 2 kişilikten, 10 kişiliğe kadar değişik gereksinimlere göre alanlar bulunabilir. Bu alanlarda mobilyadan wifi’ye birçok gereksiniminiz hazır olacağı içinde yanlızca bilgisayaranızı alıp gidebilirsiniz.