Halk Eğitim Merkezleri İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 21, 2021
Tercümanlar İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 26, 2021


Makyaj artistleri, ister özel günlerinizde ister normal bir zamanda kendinizi iyi hissetmek istediğiniz her anda yanınızda olabilen ve size kendinizi iyi hissettirecek mesleklerden bir tanesidir. Bunun için renkli kozmetik ürünleri kullanarak kusurlu alanların kapatılması ve güzel bölgelerin ön plana çıkarılması konusunda sanatını icra eden makyaj artistleri oldukça hassas bir iş yürütmektedirler.

Makyaj Artistleri İçin Dijital Sekreterin Faydaları Nelerdir?
Makyaj artistleri freelance olarak, kendi yerini işletiyor ya da bir yere bağlı olarak çalışıyor olabilmektedir. İş yoğunluğu sırasında ya da makyaj yaparken gelen telefonlara, bilgi almak isteyenlere, randevu almak isteyen kişilerin aramalarına yanıt veremeyebilmektedir.
Dijital Sekreter hizmeti sayesinde çalan telefonlarınız sanki ofisinizdeymiş gibi yanıtlanarak sorulan her soruya profesyonel bir şekilde yanıt verilebilmektedir. Üstelik Dijital Sekreteriniz sizin talebiniz doğrultusunda randevu planınıza erişerek randevu düzenlemesi yapabilir.
Çağrılarınız cevapsız bir şekilde kalmadan yanıtlandığı takdirde hem çağrılarınız profesyonel bir şekilde yönetilmiş olur hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmış olursunuz.
Dijital Sekreter hizmeti tam da bu noktada sizlere profesyonel çağrı yönetimi hizmeti sunarak kendinizi ve markanızı en iyi şekilde tanıtmanıza da yardımcı olabilmektedir. Gelen çağrılar sistem üzerinde kayıt tutularak gelen notlar sizlere aktarılır, randevular kayıt edilir ve sizlere bilgiler aktarılır. Yoğun çağrı trafiğiniz en iyi şekilde yönetilerek işinize daha iyi bir şekilde adapte olmuş olursunuz.
Ofisinizde bulunan bir sekretere göre çok daha az maliyetli olan bu hizmet sayesinde işinizde profesyonelleşmek adına bir adım daha atabilirsiniz. Siz de şimdi Dijital Sekreter hizmeti ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.