Bilgisayar Mühendisleri Neden Dijital Sekreter’i Tercih Etmeli?
Aralık 21, 2021
Optik Mağazaları için Çözüm Dijital Sekreter
Temmuz 14, 2022

Makyaj artistleri, ister özel günlerde ister normal bir zamanda kendinizi iyi hissetmek istediğiniz her vakitte yanınızda olan ve size kendinizi iyi hissettirecek mesleklerden birisidir. Bunun için renkli kozmetik ürünleri kullanarak  kusurlu alanların kapatılması ve güzel bölgelerin ön plana çıkması konusunda sanatını icra eden makyaj artistleri oldukça özen isteyen bir iş yapmaktadırlar.

Makyaj Artistleri İçin Dijital Sekreterin Faydaları Nelerdir?

Makyaj artistleri ister freelance olarak ister belli bir işletme dahilinde çalışmalarını sürdürebiliyor. İş yoğunluğu nedeniyle, makyaj yaparken gelen telefonlara cevap veremiyor ya da geç dönüyor bu nedenle müşteri kaybediyor olabilir.

Dijital Sekreter hizmeti ile birlikte çalan telefonlarınız sanki sizin yanınızda ve ofisinizdeymiş gibi yanıtlanabilir sorulan her soruya profesyonel bir şekilde yanıt verilebilir. Üstelik Dijital Sekreteriniz sizin talebinizle birlikte randevu planınıza erişerek randevu düzenlemesi yapabilir.

Çağrılarınız cevapsız olarak kalmadan profesyonel olarak karşılandığı için hem gelen aramalar profesyonel bir şekilde yönetilir hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuş olursunuz.

Dijital Sekreter hizmeti sizlere profesyonel çağrı yönetimi hizmeti sunarak kendinizi ve işinizi en iyi şekilde tanıtmanıza da yardımcı olur. Gelen çağrı bilgileri, konuşma süreleri, sistem üzerinde kayıtlı bir şekilde varolup size aktarılır. Randevular kayıt edilir ve sizlere bilgiler doğrudan aktarılır. Yoğun çağrı trafiğiniz en iyi şekilde yönetilir ve işinize daha iyi bir şekilde konsantre olmuş olursunuz. Ofisinizde bulunan bir sekretere göre çok daha az maliyetli olan bu hizmet ile birlikte işinizde profesyonelleşmek adına bir adım daha atabilirsiniz. Siz de şimdi Dijital Sekreter hizmeti ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.