Kurumsal ve Çok Şubeli Firmalar İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 30, 2021
Özel Klinikler İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Mayıs 5, 2021

Dijital Sekreter - OK AJANS

Şirketlerin finansal bilgilerini analiz etmek, hizmet verdiği kurumun vergi yükümlülüklerini ve finansal faaliyetlerinin kaydını tutan muhasebecilerin oldukça dikkatli ve titizlikle yürütmesi gereken iş süreci vardır. Bu süreçte sık çalan telefonları, aranması gereken müşterileri aramak sorun haline gelebilmektedir.
Bu sorunu ortadan kaldırmak için Dijital Sekreter hizmeti sizlere kolaylık sağlayarak profesyonel çağrı yönetimi hizmeti sunmaktadır. Sizin adınıza sanki ofisinizdeymiş gibi uzaktan dijital ortamda çağrılarınızı yanıtlayan Dijital Sekreteriniz iş yükünüzü de hafifletir.
Gerekli olduğu ve müsait olduğunuz zamanlarda telefonları size bağlayarak çağrılarınızı yönetir. İlettiğiniz bilgiler doğrultusunda çağrılarınızı hoşgörü çerçevesinde yanıtlar ve müşteri memnuniyetini sağlar.

Dijital Sekreter, profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerinizin, Dijital Sekreter ile olan deneyimi kaliteli bir şekilde gerçekleşecektir. Dijital Sekreter, muhasebecilerin yapmış olduğu, tahakkuk fişi, maaş yatırma, vb. birçok işin gerçekleştirileceğini önceden müşterilerinize bildirebilir.
Dijital Sekreter, profesyonel iş sistemlerinde bulunması gereken en önemli servislerden bir tanesidir. Çağrı yönetimi bir iş yerinin iş yürüten kişinin bel kemiğidir. Profesyonel bir iş ve profesyonel ekibi ile çalışan Dijital Sekreter hizmeti ortak çalışarak ortaya kaliteli işler çıkaracaktır.
Dijital Sekreter, görüşmelerinizi kayıt altına alarak sizlere rapor olarak sunmaktadır. Amacı müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteli bir hizmet vermektir. Dijital Sekreteriniz sanki ofisinizde gerçek bir sekreter varmışçasına telefonlarınızı yanıtlayarak geri bildirimde bulunur, görüş ve değerlendirmeleri alır varsa soruları size aktarır.
Profesyonel bir çağrı yönetimi hizmeti almanızı sağlayan Dijital Sekreter hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.