Nasıl Çalışır?


Kullanıcıya BTK onaylı IP tabanlı bir telefon numarası tahsis edilir. (Mevcut ise gerek yoktur.) Bu telefon 0850’li numara veya 0212, 0216 , 0232 gibi il bazlı seçilebilir.

Numara çağrı merkezimize firma ve talep ettiğiniz isimle kayıt edilir. Müşteri temsilciniz, müşterilerinizi bu isim ile karşılar. (Örneğin: Mavi Hukuk Bürosu nasıl yardımcı olabiliriz?)

Karşılanan çağrı müşteri temsilcisinin bilgisi dahilinde bir konu içeriyorsa yardımcı olunur. Değil ve size yönlendirilmesi gerekiyorsa, ilgili görüşme beklemeye alınır, müşterinize müzik dinletilir. Bu sırada sizinle iletişim kurmamız için bize ilettiğiniz gsm veya sabit hat aranır. Siz nerede olursanız olun, tıpkı ofisinizdeymiş gibi çağrı müsaitlik durumunuza göre size aktarılır. Müsait olmadığınız durumlarda, müşteriye bilgi verilir. Ayrıca müşterinin ileteceği her türlü not kayıt altına alınıp, sizlerle paylaşılır.

Müşterilerinizle yapılan tüm görüşmeler ses kayıt sistemi tarafından, müşterinize bildirilerek kayıt altına alınır.

İncelemiş olduğunuz kurgu, "Dijital Sekreter" için en çok kullanılan kurgudur. Sizin iş işleyişinize göre özel olarak çağrı kurgulama imkanınız bulunmaktadır.