Oteller İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Mart 1, 2021
Eğitim Kurumları İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Mart 3, 2021

Ulaşım insanlar için çok önemli bir parçadır. İnsanlar bir yere gitmek istedikleri zaman ulaşım araçlarını kullanmaktadırlar. Bu ulaşım araçları mesafelere göre değişmektedir. Bu vasıta sayesinde şehirlerarası her yere gidilebilmektedir. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde otobüs firma yazıhanelerindense telefon üzerinden rezervasyon yaptırılabilmektedir. Bunun için ise gelişmiş bir çağrı hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Otobüs Firmaları için Dijital Sekreter Hizmetinin Avantajları
Otobüsle bir yerden bir yere seyahat etmek ve bilet almak için otobüs firmasıyla iletişime geçmek gerekmektedir. Seyahat saatleri, yer rezervasyonu vs ile ilgili pek çok bilgi almak için arayarak bilgi almak istenebilmektedir. Bu gibi durumlarda profesyonel bir çağrı hizmeti ve yönlendirmesine ihtiyaç duyulabilmektedir. İşte tam da bu durumda Dijital Sekreter hizmetimiz ile siz otobüs firmalarına yardımcı oluyor, gelen çağrılarınızı yanıtsız bırakmıyor. Belirttiğiniz senaryolar ve ilettiğiniz bilgiler çerçevesinde sizi arayan müşterilerinize gerekli yönlendirmeler sağlıyoruz.
Dijital Sekreter hizmetimiz sayesinde yanıtlanmayan ve cevapsız bırakılan herhangi bir çağrınız olmadan müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutularak bir hizmet sağlanmaktadır. Sizin talebiniz doğrultusunda ister çalışma saatleriniz çerçevesinde ister 7/24 Dijital Sekreter çağrı yönetimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede çağrılarınız dijital ortamda karşılanır ve bilgi aktarımı, rezervasyon, şikayet, öneri vs tüm çağrıları profesyonel bir şekilde yanıtlanarak sizlere gerekli bilgi aktarımları düzenli olarak yapılır.
Tüm aramalar dijital ortamda kaydedilir ve saklanır. Siz dilediğiniz zaman da sizlere e-mail yoluyla iletilir. Normal bir çalışan sekreter ya da mevcut çağrı merkezi hizmeti kurduğunuzda bu sizler için çok daha maliyetli olacağından Dijital Sekreter hizmetimiz tam sizlere göre… Hem maliyetlerinizi düşürüp hem de profesyonel dijital çağrı hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.