Muhasebeciler İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Mayıs 4, 2021
Teknik Servisler İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Mayıs 7, 2021

Dijital Sekreter - OK AJANS

Normal resmi hastane randevularından sıra bulamadığımız zaman ya da tamamen tercihen özel kliniklere başvurarak muayene olmak isteyen hastalar olabiliyor. Kendi isteğimiz ile sevdiğimiz doktora muayene olmak isteyebiliyoruz gibi bir çok sebep ile gittiğimiz özel kliniklerin iletişim olarak randevu sıklığını aşması oldukça güç gibi görünüyor. Bu yüzden Dijital Sekreter hizmeti, özel kliniklerin yardımına koşuyor. Dijital Sekreter, düzenlenecek randevuları ayarlamakla kalmayıp hastaların veya danışanların arayarak bilgilendirilmesini sağlayabiliyor.
Dijital Sekreterler tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründe de titizlikle çalışarak hasta ve yakınları ya da danışanlar için memnuniyeti en üst seviyede tutarak iletişim kurmaktadır. Gelen telefonlara profesyonel bir şekilde yanıt vererek gerekli bilgi aktarımlarını ve randevuları düzenlemektedir. Sizin için ofisinizdeymiş gibi hassas bir şekilde çağrılarınızı yönetir. Ofisinizde mevcut bir sekreter bulundurmak yerine uzaktan sanki oradaymış gibi randevularınızı yönetir ve sizleri bilgilendirir.
Dijital Sekreter hizmeti ile profesyonel bir şekilde çağrılarınız yönetilmiş olur. IP telefon dahil ya da hariç paket seçenekleriyle sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde kliniğiz 7/24 açıksa 7/24 hizmet verebilmektedir.
Tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründe de titizlikle sürdürdüğümüz profesyonel çağrı yönetimi hizmetimiz sayesinde telefonlarınız yönetilir. Sizin aktardığınız tüm bilgiler çerçevesinde arayan kişilere gerekli bilgilendirmeler yapılarak size rapor halinde sunulur.
Sizler de kliniğinizde gerçek bir sekreter maliyetinden kurtulmak ve uzaktan sekreter yönetimi ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.