Sanal ofis Home-ofis Karşılaştırması
Kasım 27, 2020
Uzak Sekreter Yönetim Sisteminin Avantajları Nelerdir?
Aralık 1, 2020

Dijital sekreter, iş yeri adına bulunmak için değişik bir lokasyon içinde gayret gösteren, sekterlik hizmetlerini alabileceğiniz, talepleriniz doğrultusunda iş olanağı sağlayan çalışandır.
1- Sabit şirket numaranız var ise ; bu numara operatörünüz doğrulusunda veyahut alternatif cihazlar vasıtasıyla merkezimize yönlendirilir.
2- Şayet bir büro numaranız yok ise, Dijital Sekreteriniz bulunduğunuz ilin alan kodu ile, İstanbul içinde 0212 ve Ankara içinde 0312’li vs. gibi bir numarayı anında sağlayacaktır,
3- Müşteriniz şirket, büro numaranızı veya numaranız yok ise bizim size ayarladığımız ettiğimiz numaranızı arayacak.
4- Çağrınız sizin istemiş olduğunuz senaryo ile karşılanacak
5- Sekreterlerimiz firmanız yerine, çağrılarınızı profesyonelce karşılayacaktır
6- Sizin tespit edeceğiniz senaryolara göre çağrıları alakalı firma kontaklarınıza, aynısı büroda çalışıyormuş gibi anlık olarak yönlendirecek ya da arayan bilgisi ve istekleri size e-posta ile iletilecektir, e mail-marketing gibi.
7- Müşteri aramalarını yönlendirebilmek ödeme aramalarını not edebilmek gibi seçenekler elde etmiş olacaksınız.
8- Her çağrının sonlanmasına müteakip, bütün davet senaryosu içerisinde olan ayrıntılar (arayan bilgisi, telefon numarası, müşterinin notu) size e-posta ile gönderilecektir.
9- İsterseniz kargo takibi, faks takibi ve randevularınızın takibini de sizin adınıza gerçekleştirebilir.
Dijital sekreter hizmeti almanın üstünlükleri nelerdir?
-Mali avantaj: Görev kalitesinin seviyesi rakiplerinizden üstün ve rekabetçi olmak; üçüncü şahıslara karşı pozitif kurum algısı yaratmak, işleri aksatmadan büyütmek ve bütün bunları mümkün olan en düşük maliyetle hayata geçirme gayreti bütün şirketler içinde şarttır. Dijital sekreterlik hizmeti,bunun gibi üstünlükleri en düşük maliyet ile sunar.
-Lokasyon avantajı: Bir sekreter çalıştırmak içinde bir büro kuraldır, bu da şirketiniz içinde kiradan elektiriğe, temizlikten çay-kahve masrafına türlü büro giderlerini doğurur. Meğer Dijital sekreter içinde bir büroya dahi gereksinim yoktur.
-Operasyon avantajı: Bir sekreter aramak, bulmak, işe giriş bildirgeler hazırlamak ve işe alabilmek, işle alakalı eğitimleri vermek, SGK gibi başka yasal sorumlulukları takip edebilmek ve adına getirmek girişimcileri veyahut yöneticileri esas işlerine konsantre olmaktan alıkoyar. Dijital sekreterde bütün ameliyat yükü ortadan kalkar.
-Yönetimsel avantaj: Sekreter çalıştırmak, verimlilik takibi, iş geliş kontrolü, öğle yemeği, molalar, senelik izinler, hastalık gibi idari izinlerin düzenlenmesini gerektirir. Dijital sekreter kullanmaya başladığınızda ise bu bütün yükleri görev aldığınız firmaya yüklemiş olursunuz. Dijital sekreter büro,iş yeri veyahut büronuz da bulunmak adına değişik bir lokasyon da gayret gösteren, sekreterlik hizmetlerini alabileceğiniz, talepleriniz tarafında iş olanağı gerçekleştiren bağımsız olarak çalışandır.