Şirketler için Dijital Sekreter Hizmeti Nedir?
Kasım 25, 2020
Sanal ofis Home-ofis Karşılaştırması
Kasım 27, 2020

Young happy businesswoman talking on the phone and writing notes in office


Sanal Sekreter Hizmeti Almaya Nasıl Başlarız?
Sanal Sekreter Hizmeti, sizi tanımakla başlar. İşinizi, işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, ekibinizi tam anlamıyla anladığımızda, Sanal Sekreter Hizmeti sizin  yararlı  çözüm olacaktır.
Sanal Sekreter Hizmeti’ni Nasıl Alabilirim?
Başlatacağımız Sanal Sekreter Hizmeti içinde ilk olarak müzik ile birlikte profesyonel  anons hazırlamayı öneriyoruz. Bu anonsu ‘ücretsiz’ olarak biz hazırlıyoruz. Unvanınız ve/veya markanız ile başlayan, profesyonel anonstan hemen sonra işlek sekreterlerimiz telefonlarınızı yanıtlıyor.
Arayan bireyin kim olduğunu, arama gerekçesi,  etkileşim bilgisi gibi ayrıntıları, ilerlemiş CRM sistemimize kaydediyoruz. Akabinde, sizin  seçtiğiniz ölçüde arayan şahsa cevaplar veriyoruz; işinizi, işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatıyoruz. Siparişlerinizi kaydediyoruz, arayanlara sipariş durumu ile ilgili bilgiler veriyoruz.
… Arayanların, sizinle veya ekibinizden biriyle görüşmeyi talep etmesi  ihtiyaç duyulan olması halinde, arayan şahsa kendini hemen ‘yetkili şahsa aktaracağımızı’ belirtiyoruz ve santralde müzik ile birlikte bekletiyoruz. Bu evrede sizi veya alakalı çalışma arkadaşınızı cep telefonunuzdan arıyoruz. Uygun olmanız halinde, hem de bekleyen müşteriniz ile ilgili, sizi bilgilendiriyoruz ve kabul ederseniz, arayan bireyi siz büroda başka odadaymışçasına cep telefonunuza aktarıyoruz. Aradığımızda siz uygun değilseniz, telefonunuz kapalıysa veya meşgulse, sizi aradığımızda çağrımızı meşgule aldıysanız, hattınızda müzik ile birlikte bekletmekte olabildiğimiz müşterinize geri dönüyoruz. ‘Yetkilimizin henüz uygun olamadığını fakat ilk makul vakitte kendilerini arayacağımızı’ ileterek görüşmeyi nezaketle sonlandırıyoruz.
Tüm bu aşamaları CRM sistemimize kaydetmiş oluyoruz. Bu kayıtlarımızı, size ve dilediğiniz herkese e-posta ile gönderiyoruz. Istediğiniz vakit, CRM sistemimizdeki bütün kayıtları derli toplu birer Excel veya .pdf formatında bizden alabilirsiniz. İşlemleri aynı anda  takip edebilirsiniz. Doktorlar, diyetisyenler, psikologlar vb. meslek kümeleri içinde koordine biçimde Buluşma  HİZMETİ de sağlamaktayız. Sanal Sekreter ile ilgili bütün sorularınızı memnuniyetle yanıtlayabiliriz.