İnternette freelance yapılabilecek işler nelerdir?
Kasım 18, 2020
Telefon Santrali Nedir Nasıl Çalışır ?
Kasım 23, 2020

Santral seslendirme kusursuz bir iletişimin gerektirdiği en önemli teknolojik gelişmedir. Hem ticari hem sosyal iletişimde en kısa vakitte aradığınız şahsa ulaşmak için tasarlanan santral sistemi içinde, arayan bireyi doğru kanala ulaştırmaktadır.
Pazarlama ve satış dünyasının en fazla çaba sarf edilen meydanlarından bir tanesi olan ve etkileşim sürecini hızlandıran telefon, hem kişi hem de kurumsal gaye ile direkt tüketici ve sosyal alanlarda kullanılmaktadır.
Pazarlama ve satış sektörüne telefon sistemlerinin dahil olması internetten önce dayanmaktadır. Santral Seslendirme hizmetlerinde sadece belirli ölçüde kullanılan marka ve modeller kullanılmakta ve yanlızca kısa mizaçlı sesler yüklenebilmekteydi.
Örneğin, Merhaba henüz evde yokum lütfen ileti bırakın…. gibi.
Zaman geçtikçe teknolojik alt yapı ve kurumsal şirket olma avantajını kullanan dünyanın sayılı şirket ve markaları müşterilerine daha hızlı ulaşmasını sağlamak ve müşterilerinden gelen malumat, sorun ve problemlere hızlı yanıt sunabilmek amacı ile telefon karşılama sistemlerini kurdular
En çok santral seslendirmenin kullanıldığı alanlar genelde şunlardır ; alış veriş siteleri, tüketici  hatları, kablo ve uydu tv platformları, market ve alış veriş merkezleri, devlet daireleri, üniversite ve bağlı öğretim kurumları santral anons sistemlerini kullanarak tüketicilerine  daha hızlı ve saatinde görev için büyük rekabet durumunda çalışmalarına devam etmektedirler.
SANTRAL MÜZİKLERİ
Müzikleri birçok durumu kurtarabilir, fakat fon müziklerinin sakin olması bizce gereklidir. Çünkü bekleyen şahıs daha gürültülü  müzikle gergin ise, gerginliğini arttıracak, sakin ise gerecektir. Zira bekleme sırasında çalan müzik işlek ise telefona yansıyacaktır. Fon müziklerini çoğunlukla akustik, dingin seçmekte yarar vardır.
İzmirde santral seslendirmelerini profesyonel ekiplerimiz ile sunmaktayız. Profesyonel metin yazarlarımız ve seslendirme sanatçılarımız bu bağlamda, sizi neşeli edecek neticelerle sunumlarını yapacaktır.
Ip telefonları, başka bir deyişle 0850 li numaralı hatlarda tercih edilen metinler kısa içerikten oluşmaktadır. Sanal santrallerde kullandığımız bayan seslendirme sanatçıları yeniden santral seslendirmede bulunduğu gibi, anlaşılır  diksiyona sahiptir.