Telefon Santrali Nedir Nasıl Çalışır ?
Kasım 23, 2020
Sanal Sekreter Nedir?
Kasım 26, 2020


Kullanımı hızlı artan Dijital Sekreter Hizmeti nedir?
Bu  yanıtı vermeden hemen önce, kurumsal ve önem duyulan firmayla çalışmanız gerekliliğini belirtmekte fayda var.
Şirketler içinde Dijital Sekreter Hizmeti sunmaya başlamamızın çıkış amacı, bizler ile çalışacak olan müşterilerimizi; eleman aramak, dürüst eleman bulmak, mülakatlar yapmak, bireyin
sürekli eleman değişikliğine gitmek zorunda kalmak gibi sıkıntılardan kurtarmaktı.
Bugün yapabildiğmiz işler ve edindiğimiz önemli referanslar vasıtası ile fark ediyoruz ki, doğru yoldayız.
Merkez ofisimizde, sizin  prosedür yapmanıza gerek kalmadan, işletmeniz içinde  santral kurarak ve dilerseniz  sabit telefon numaramızı da kullanımınıza tahsis ederek işe başlıyoruz.
Aslında ismi Dijital Sekreter olsa da verilen görev gerçek sekreterlik, asistanlık hizmetidir. Dijital Sekreteriniz size gelen telefonları cevaplar, arayan kişilerin kaydını tutar ve uygun olduğunuz hallerde cep telefonunuzdan size bağlar. Talep faktörüz halinde siparişlerinizi alır, ürün ve hizmetlerinize ait malumat verir.
Dijital Sekreter Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Dijital Sekreter Hizmeti alırken, görev alacağınız işletmenin güvenilirliğine, görev verecek Dijital asistanların çözüm odaklı, etkileşim kuvveti yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.
Arayanların eksper ve hareketli  ses ile karşılanması, firmanızın saygınlığı ve müşterilerinizin firmanız ile ilgili genel yargısı yönünden epey önemlidir.
Bir şirket sahibiyseniz, büroda olmadığınız durumlarda, toplantıda olduğunuz zaman arayanların size ve şirketinize ulaşamamasından hoşlanmazsınız. Zira verdiğiniz görev, sattığınız ürün ile ilgilenen müşterinin ne vakit arayacağı belirlenmiş olmaz.
Dijital Sekreter Hizmeti alırsanız, nerede olursanız olun arayan bireyin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ulaşılamadığınız hallerde arayanların profesyonelce karşılandığını, etkileşim verilerinin ve taleplerinin eksiksiz not alındığını, hizmetinizin ve ürünlerinizin doğru anlatıldığını bilirsiniz.