Telekomünikasyon Şirketleri İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 13, 2021
Etüt Merkezleri İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 19, 2021


Sürücü kurslarına olan talep ve ilgi her yıl daha da artarken, sürücü kurslarının bu durum karşısında izledikleri yollar daha güçlük gerektiren aksiyonlardır. Bu aksiyonlardan birisi ve belki de en önemlisi olan iletişim, bu kursların işini zorlaştırabiliyor. Dijital Sekreter hizmeti de tam olarak bu noktada devreye giriyor.
Dijital Sekreter hizmeti sizin talepleriniz doğrultusunda paket çıkararak bütçenize uygun ve kullanım kolaylığı sağlayan en üst düzeyde verim alabileceğiniz bir hizmeti sizlere sunuyor. yapılması gereken tüm ölçümleri yaparak, size ilk önce bir paket çıkarıyor.
Arayan insanlar artık ilk olarak Dijital Sekreter ile karşılaşıyorlar. Bu karşılamada gerçekleşen görüşmeler sonucunda, bilgiler veriliyor veya istekler listeleniyor fakat bunlar yapılırken hızlıca bir çözüme bağlanmak amacı ile gerçekleştiriliyor. Yoğun telefon trafiğini bu şekilde düzgünce yönetiyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalıştığımızdan dolayı, müşterileriniz iletişim konusunda şikayette bulunmayacaklar, gerekli ve doğru bilgiyi alacaklar ve daha çok memnun kalabileceklerdir.
Dijital Sekreter hizmeti, sürücü kurslarına olan randevu veya kayıt olma gibi işlemleri daha hızlı yönetebilmek için daha geniş ağlarla çalışır. İstenilen fiyat veya tarih gibi bilgiler sizin vermiş olduğunuz bilgi havuzundan çıkarılır ve müşteriye sunulur. Dijital Sekreteriniz gelen çağrıları ve görüşmeleri kayıt altına alır. Bu kayıt altına alınan görüşmeler kalite standartları gereğince incelenir. Böylece hem Dijital Sekreter olarak iyileştirmelerimizi gerçekleştirir ve düzelmesi gereken mevcut alanları düzeltiriz. Siz de profesyonel bir çağrı yönetimi hizmeti olan Dijital Sekreter hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.