Dil Kursları için Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 12, 2021
Sürücü Kursları İçin Dijital Sekreter Hizmetİ
Nisan 14, 2021

Communication concept shown by a businessman in background


Telekomünikasyon şirketleri hayatımızın her alanında yer alıyor ve işlerimizi kolaylaştırıyor. Ancak internet ya da telefonlarımızı kullanamadığımız zamanlar olabiliyor. Telekomünikasyon şirketleri tam olarak sizlere, internet ve telefon trafiği hizmetlerini sunuyor. Sunulan bu hizmetlerde bazen bir aksilik söz konusu olabiliyor. Söz konusu olan bu aksilikler sırasında başka bir telefon servisi sizin işinize yarayabiliyor…
Dijital Sekreter hizmeti bu alanda tam size göre…

Dijital Sekreter Ne Yapar?
Dijital Sekreter, telefonlarınızı anında karşılar. Çağrı trafiğinizi yönetir ve yoğunluğu azaltır. Sorunlara çözüm üretir. Dijital Sekreter, çağrılarınızı karşılarken hoşgörü ve saygı çerçevesinde karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Karşılanan bu çağrıların asıl amacı, memnuniyeti yüksek bir kullanım sunmak olacaktır.
Dijital Sekreter, 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Ve bu hizmetler sayesinde de daha fazla müşteri ile görüşme gerçekleşek daha fazla kişiye ulaşılabilmektedir.
Dijital Sekreter, profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Çağrı sırasında meydana gelecek hatalar imkansıza yakın veya minimum seviyede tutulmuştur.
Dijital Sekreter, hizmetilerini kullanırken kendi müşterilerinize belirtilmesi gereken durumları listeyip sunmanız dahilinde, müşterilere bu bilgiler eksiksiz ve en doğru şekilde verilecektir.
Dijital Sekreter, randevu veya istekler dahilinde oluşan bütün herşeyi maddeler halinde listeler ve sizlere bu bilgileri iletir. Böylece aklınızda bir soru işareti kalmadan, işinizi engelleyen bir durum söz konusu olmaz.
Çağrı yönetimi maliyetini azaltmak ve profesyonel çağrı yönetimi hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.