Makyaj Artistleri İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 21, 2021
Kurumsal ve Çok Şubeli Firmalar İçin Dijital Sekreter Hizmeti
Nisan 30, 2021

Günümüzde, temel olarak dil çevirileri ve o dillerin özelliklerini öğrenmek ve bunları mesleklerine yansıtan meslek grubuna tercüman denmektedir. Tercümanlar birçok iş sektöründe iş imkanı bulabilirler, freelance olarak işlerini yürütebilirler.

Mesleği tercümanlık olan bir kişinin arayacağı kişi sayısı oldukça fazla olabilir. Ayrıca tercümanlık hizmeti almayan isteyen pek çok kişi de kendisi arayabilir. Bunun için işini yürütürken çalan telefonlarına yanıt veremeyebilir, çağrıları cevapsız kalabilir. Bu gibi durumlarda en kolay çözüm yöntemi, o aramaları iyi bir şekilde yönetecek birilerini bulmaktır. Profesyonel çağrı yönetimi hizmeti sağlayan Dijital Sekreter sayesinde telefonlarınız profesyonel bir şekilde karşılanır ve yanıtlanır.
Sizin iletmiş olduğunuz mesai saatleri içerisinde çalışarak gelen çağrılar müşteri memnuniyeti esas alınarak karşılanır. Dijitak Sekreteriniz çağrılarınızı yönetir, hizmetlerinizi ve sizi tanır. Arayan her kişiyle tek tek iletişimde olmanıza böylece gerek kalmaz ve daha çok müşteriye zaman ayırarak işinize devam edebilirsiniz.
Profesyonel bir ekiple işini yürüten Dijital Sekreter hizmeti sayesinde müşteri memnuniyeti en üst seviyede sağlanır ve dışarıdan iş görüntünüz de iyileştirilir.
Tercümanlar konsolosluk, spor kulüpleri, çeviri ofisleri gibi yerlerde çalışabilirler. Dijital Sekreteriniz sizin için uzaktan ve sanal ortamdan çağrılarınızı sanki ofisinizdeymiş gibi yönetir. Gerektiği durumlarda telefonları size bağlar. Dijital Sekreter’in kaliteli bir çağrı geçmişi olması, müşterileriniz veya sizi arayan insanlar için farklı bir izlenim oluşturacaktır.
Sizler de profesyonel bir çağrı yönetimi hizmetine sahip olmak istiyorsanız Dijital Sekreter’le tanışın…