Makyaj Artistleri Neden Dijital Sekreter’i Tercih Etmeli?
Aralık 21, 2021
Beslenme Danışmanları İçin Dijital Sekreterin Önemi
Temmuz 22, 2022

Job. Business woman in the office

Optik sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça hızlı bir şekilde gelişmektedir. Günümüzde teknolojinin son hızla gelişmesi ile artık insanlar, ekran başında oldukça uzun süreler zaman geçiriyor. Bu da gözlerin çabuk yorulmasına ve göz sağlığının daha kolay zarar görmesine sebebiyet veriyor. Bu durumda da bir göz doktoruna muayene olarak, gözlükçü dediğimiz optik mağazalarına uğrayan insanların sayısı da bir hayli artış gösteriyor. Her mağazada olduğu gibi optik mağazalarında yaşanan yoğunluk, koordinasyon eksikliği gibi sorunlara profesyonel çözüm kesinlikle Dijital Sekreter! 

Peki neden Dijital Sekreter? 

Dijital Sekreter pek çok meslek grubu için profesyonel çözümler üretebilme kapasitesine sahiptir. Öncelikli amacımız işletmenizde yaşanan iş yükünü en az maliyetle azaltmak ve size daha rahat bir çalışma tarzı sunma konusunda zaman kazandırmaktır. Ayrıca Dijital Sekreter işletmeniz çalışma saatleriniz dışında iken bile 7/24 size ulaşmak isteyen müşterilerinize ulaşarak müşteri kaybı yaşamamanızı sağlar ve süreklilik ilkesini işletmenize kazandırır. Sizi adım adım büyütür. 

Dijital Sekreter İşletmeme Nasıl Yardımcı Olabilir? 

Dijital Sekreter size gelen çağrıları ne olursa olsun koşulsuz şartsız karşılar. Çağrıları karşıladığında ise kişilere, işletmelere veya kurumlara gerektiği durumlarda bilgi verir gerektiği durumlarda ise randevu oluşturur. Bu birçok açıdan avantaj sağlar. Bu avantajlardan en önemlisi zaman yönetimidir diyebiliriz. Tüm bunları sizin istekleriniz doğrultusunda ve bize iletmiş olduğunuz özel senaryolar ışığında gerçekleştirir. Kısaca müşteriniz ile sizin aranızda network sağlamış olur. Aranızda bağ kurmanızı kolaylaştırır ve bu bağı güçlendirir. Bu çerçevede size gelen gerekli veya gereksiz fark etmeksizin tüm çağrıları profesyonel ekibimizle birlikte karşılayarak müşterilerinizi doğru bir şekilde bilgilendiririz ve sizlere mail ya da telefon yoluyla ileterek zaman kazanmanızı ve işlerinizi kolaylaştırmanızı sağlarız.